before i die (1)

19. července 2015 v 17:53 | Kate |  before i die
ahoj :) dneska mám pro vás několik věcí z mého bucket listu, tedy věci které bych chtěla udělat nebo zažít před tím než zemřu:D no poslední dobou se spíš snažím na život koukat takovým tím yolo způsobem, a vážně se snažit si života užívat a rozhodně až budu starší a budu mít i více možností, tak se stoprocentně budu snažit nejvíc jak to půjde abych to všechno splnila :) no dneska je to rozhodně jenom první díl a jenom několik věcí, protože celkem je toho opravdu hodně a určitě se to bude stále zvětšovat :) tak si to užijte!

tohle je něco, co se rozhodně nemusí líbit všem, a já naprosto chápu, že to třeba někomu může připadat jako hloupost, ale už hrozně dlouho si přeji, někdy si obarvit vlasy na modro, možná lehce do fialova, zkrátka jako vidíte na fotce. řekla bych, že si to splním až v dospělosti, ale můžete si být stoprocentně jistí, že jednou to opravdu splním a vážně se na to těším!:D

tohle už asi není tak neobvyklé, protože, upřímně, kdo by se nechtěl podívat do paříže? do všech takových těch zemí jako je anglie nebo amerika jsem chtěla až řekněme od deseti let? ale do francie, to je prostě můj sen už od úplně malička, vždycky jsem si tam hrozně přála žít, no a potom se tam alespoň podívat. opět přání, u kterého jsem si jistá, že se mi splní:)

haha, ne. nesplnitelná věc, pro forever alone lidi jako jsem já.. :D haha, no já doufám, že jednoho dne si to snad budu moct odškrnout:D já vždycky slavím jen s rodinou, protože, no, nemám žádný kamarády.. no tak tohle je vážně dost depresivní už:D ne spíš nemám s kým slavit, řekněme:D tak uvidíme za pár let, mno:D ale k čertu s tím, prostě to někdy musím dát:D

ano, zůstaneme u toho nového roku a jeho oslavy. co se týká times square (je to v new yorku, kdyby nějaký zatoulaný jedinec nevěděl) tak jsem měla možnost se tam podívat, a to dokonce o půlnoci, ale bohužel to nebylo na nový rok, ale v létě. na times square je tak moc obrazovek a tím pádem tak moc světel, že i za tmy, je tam světlo jako by byl den. je to úžasný zážitek v normální den a když si představím nový rok na times square.. já nevím, musí to být naprosto úžasné:) ale upřímně nevím, jestli je to nějak moc splnitelné:D:(

nevím, jestli jsem jediná, ale zatím mi většinou pokoj vždycky zařizovala máma, a nebo jsem ke všemu minimálně potřebovala její svolení. každopádně to vypadá hodně dobře, protože se mi nejspíš už někdy teď, v nejbližší době, moje přání splní. před měsícem jsme se přestěhovali a můj nový pokoj budeme teprve zařizovat, no a mám slíbeno, že si všechno můžu vybrat podle sebe, barvu, nábytek, doplňky zkrátka všechno ^^ takže doufám, že to vyjde a dost se na to těším!:)

to by ode mě tentokrát bylo všechno :) ale než odejdete, nezapomeňte mi odpovědět na pár otázek!:D

chcete články tohohle typu?
co například byste chtěli stihnout vy než zemřete?:)

 


Komentáře

1 Monica. Monica. | Web | 19. července 2015 v 19:09 | Reagovat

Těch obrázků Before I die je tolik, že já prostě vůbec nedokážu vybrat, co z toho bych chtěla... asi všechno! :D

Jinak do affs tě ráda vezmu :)

2 Simix Simix | Web | 19. července 2015 v 20:43 | Reagovat

Něco takového jsem si zepsala na papír, ale asi si založím taky takovouto rubriku, pokud to nebude vadit. Viděla jsem to už na pár blogách :)
Modré vlasy, zvlášť na tom obrázku, vypadají fajn :)
Jo do Paříže by plno lidí rádo, i já bych se tam mrkla :)
Pokud si o přeješ tak dlouho a jsi jistá, že se ti to splní, tak bych řekla, že ano!! :)
Já taky dosud neměla s kým slavit, ale příští nový rok .. to bude asi trochu jiné :D
Do Ameriky bych se ráda podívala :D
Co se týče pokojíčku, taky bych měla nějakou tu představu, ale teď jsem trochu ve stísněném pokoji s bráchou, takže složitá věc. Ale měla jsem svůj pokoj ...
Články tohodle typu jsou super!! :)
Co chci stihnout já si musím ještě pořádně promyslet... a třeba se to časem dočteš u mě na blogu. :)
Tak ahoj :)

3 Bella-kejtý❤ Bella-kejtý❤ | Web | 20. července 2015 v 15:27 | Reagovat

Taky chci něco takového udělat. Moc se mi to líbí :) krásně napsaný :)

4 Michaela Michaela | Web | 21. července 2015 v 20:11 | Reagovat

miluju takovéhle články :) s tou dvojkou s tebou souhlasím, mým velkým snem je navštívit Paříž, tak snad nám to jednou vyjde :) a s tím pokojem, do svých 17 let jsme měla pokoj se ségrou a byly jsme tam hodně naplácaný, a jediný co jsem mohla polepit si zed plakáty 1D :D a když jsme se přestěhovali tak už mám sice pokoj sama, al epořád jen takový provizorní, postupně si dokupuju doplnky a ták a už si to tu dělám jen podle sebe :3

5 Nany Nany | E-mail | Web | 21. července 2015 v 23:18 | Reagovat

Tyhle články jsou fakt super, vždycky si je ráda čtu :)
Mně se také barevné vlasy hrozně líbí - hlavně teda ty modré. Bohužel ke kudrnatým s mojí délkou moc nesedí, takže do nich neplánuji jít, nicméně ostatním hrozně sluší.
Francie je hrozně krásná země - a Paříž dokonalé město. I když myslím, že lidi od toho moc očekávají, já jsem stála pod Eiffelovkou a nejdřív jsem si toho ani nevšimla :D A plout po řece Seině s tátou bylo teda fakt krásné, zvlášť když měla kolem půlnoci Eiffelovka nějakou světelnou show, to bylo dokonalé. Ale jinak jsem tam nenašla nic tak úžasného.. heh, tedy, samozřejmě nesmím zapomenout na Disneyland a Asterixpark, kam se na to nějaká Eiffelovka hrabe :D
Kačíku, ty seš tak sexy, že se ti to brzo splní, věř mi Neckačko!
Já to s pokojem mám těžký. Nábytek, který mám teď, je kvalitní, i když ho mám od mala, tak vypadá pořád skvěle a není to taky nic růžového, takže není problém, abych ho měla až do dospělosti.. ale já si chci udělat pokoj podle sebe, včetně barev nábytku :'( Mně to taky zařizovala mamka a jo, má vkus, pro dvouletou i desetiletou holku je to fakt pokoj snů, ale teď už se mi trochu změnil vkus.. :(( No, nevadí, až přijedu z Německa, tak plánuji vyházet všechny poličky a skříňky (pls, doufám že v nich nenajdu nějaké svačiny nebo alkohol :'DDD) a dát si do nich věci, které tam opravdu chci mít.. i když to bude loučení, každé blbosti dám pusinku, páč mi jí je líto.. no nic, Nany je inteligentní jako vždy :D
A co bych chtěla udělat před smrtí? No asi zhubnout, ale to mi potrvá ještě tak sto let, tak to si asi neodškrtnu xD

6 Andey Andey | Web | 22. července 2015 v 19:57 | Reagovat

Takové články mám ráda. :D
Taky chci do Paříže. :D
Já mám spoustu snů, co chci udělat.
Chtěla bych procestovat skoro celý svět. Chtěla bych vystudovat Oxford (bláznový sen, já vím). :D Pak bych chtěla oslavit nový rok někde v cizině. :D
Je toho hodně, co bych chtěla udělat. :)

7 Kristýna Kaderová Kristýna Kaderová | E-mail | Web | 23. července 2015 v 20:44 | Reagovat

Proč se shodujeme ve všech bodech? :D Já sice mám pokoj podle sebe, ale ne tak jak bych chtěla aby vypadal. Jo, je to komplikované :D

8 AlbertActiz AlbertActiz | E-mail | Web | 6. června 2018 v 21:12 | Reagovat

The prostate related is an essential a part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, often known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all types of prostate infection. It is brought on by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of a particular defect within the gland and the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be caused by trauma for the urinary tract or by infections originating from the rest with the body. A patient may feel testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect followed by the use antibiotics and NSAIDs to take care of the redness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to determine the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some of the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for our health and wellbeing and will also also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations per week will prevent cancer of the prostate.

3. Eat beef sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will increase the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most significant measure to adopt to make sure a proper prostate would be to select regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must select prostate examination one or more times per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama